Meklē preces Latvijas interneta veikalos

Noteikumu darbība

1.    Pasūtīšanas noteikumi šajā redakcijā ir spēkā no 01.03.2023. līdz nākamās „Preču pasūtīšanas un piegādes noteikumi” redakcijas publicēšanai SIA „BG” mājas lapā www.australiangold.lv.

2.    Šie noteikumi attiecas uz precēm, kuras tiek pasūtītas mājas lapā www.australiangold.lv

Reģistrēšanās un lietošanas noteikumi www.australiangold.lv

1.    www.australiangold.lv ir privātīpašums un visas intelektuālās tiesības uz to pieder vienīgi SIA "BG". www.australiangold.lv administrācija patur tiesības liegt pieeju www.australiangold.lv atsevišķām tā daļām vai funkcijām atsevišķiem lietotājiem vai IP adresēm uz neierobežotu laiku, kā arī dzēst vai bloķēt lietotāju kontus, nepaskaidrojot iemeslu.

2.    Lai veiktu pasūtījumu www.australiangold.lv, jāaizpilda pasūtījuma forma, norādot visu nepieciešamo informāciju rēķina sagatvošanai.

3.    www.australiangold.lv administrācija ir tiesīga nosūtīt saviem reģistrētiem lietotājiem informāciju uz e-pasta adresi par jaunumiem un aktualitātēm.

4.    www.australiangold.lv ievietotās informācijas un attēlu kopēšana vai izplatīšana bez SIA „BG” administrācijas rakstiskas atļaujas un atbilstošām atsaucēm, ir stingri aizliegta.

5.    www.australiangold.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, tajā skaitā visām tajos veiktajām izmaiņām.

Preču pasūtīšana

1.    Pasūtījumu var noformēt mūsu mājas lapā www.australiangold.lv, aizpildot pasūtījuma formu.

2.    Pasūtījumi, kuri veikti sestdienā, svētdienā un svētku dienās, tiek saņemti pirmajā darba dienā un tie tiks izpildīti divu darba dienu laikā.

3.    Aizpildot pasūtījumu, būtiskas ir piezīmes par piegādes adresi, kontaktpersonu un kontakttālruni, kā arī e-pasta adrese.

Preču apmaksa

1. www.australiangold.lv kā maksājumu pieņemšanas platformu izmanto MakeCommerce/Omniva Checkout. Maksājumus apstrādā "Maksekeskus" AS.

2. Kā maksājumu, www.australiangold.lv pieņem: Swedbank, SEB banka, Citadele banka, Luminor banku interneta bankas un VISA un Mastercard karšu maksājumus.

3 . Aizpildot pasūtījuma formu, izvēlēties  MakeCommerce/Omniva Checkout, jeb "Apmaksa ar internetbanku/karti"

4. Pasūtījuma apstiprināšanas logā pārbaudiet vai pasūtījums ir izveidots korekti.

5. Spiediet pogu "Pirkt", kas novedīs pie darījuma loga, kurā var izvēlēties maksāšanas metodi ar Latvijas Republikā lielāko banku internetbankām vai VISA/Mastercard kartēm.

6. Pēc apmaksas veikšanas e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu.

Preču piegāde

1.    Pasūtījumi, kuru vērtība pārsniedz 50,00 EUR (ar PVN), Latvijas Republikas teritorijā tiek piegādāti bez maksas.

2.    Pasūtījuma, kura vērtība ir zem 50,00 EUR (ar PVN), piegādes maksa tiek noteikta 3,74 EUR (ar PVN). Pirkuma piegādes maksa tiek pievienota rēķinam.

3.    Pasūtījums tiek izsūtīts ar Omniva, DPD pakomātiem, vai kurjera starpniecību 3 - 5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža. Par apmaksas brīdi tiek uzskatīta diena, kad nauda ienākusi SIA “BG” bankas kontā.

4.    Pasūtījumi sadarbībā ar Latvijas Pasts tiek izsūtīti reizi nedēļā, ceturtdienā, ja apmaksa SIA "BG" kontā ir ienākusi līdz iepriekšējās dienas plkst. 12:00.

5.    Gadījumā, ja klients preces piegādes brīdī no pasūtījuma atsakās, klienta pienākums ir segt piegādes izmaksas.

6.   Pasūtījumu iespējams saņemt arī personīgi SIA „BG” birojā Rīgā, Bukultu ielā 9 (3. stāvā) un Blue Box solāriju studijās, studiju saraksts pieejams preču saņemšanas izvēlnē.

6A. Blue Box studijās preču saņemšana iespējama tikai to darba laikā un ja solāriju nozares darbību nav aizlieguši MK noteikumi vai valdības rīkojumi.

6B. Ziemas sezonā, kad gaisa temperatūra ir ļoti zema un pakomātā produkts var sasalt, par piegādi vienojamies ar klientu atsevišķi.

Preču atgriešana

1.  Saskaņā ar Latvijas Republikas apstiprinātajiem likumiem noteiktas preces nevar atgriezt:

  • parfimērijas, kosmētikas vai higiēnas preces;

2. Pircējs var izmantot atteikuma tiesības, ja saņemot preci tiek konstatēts preces bojājums transportēšanas laikā, vai ir saņemts kļūdains sūtījums.

Viena no lietām, ar ko cilvēkiem bieži vien ir jāsaskaras, kad tiek pirktas preces internetā ir tas, ka šīs preces sūtīšanas procesā vai kā savādāk var tikt sabojātas, vai arī var tikt atsūtīta nepareizā prece un jums būs nepieciešams šīs preces sūtīt atpakaļ, saņemot atpakaļ kompensāciju vai jaunu preci. Pārdevēja uzņēmums garantē to, ka viņi katru sūtījumu apstrādā pēc labākajiem nodomiem un cenšas visu izdarīt, kā pienākas, bet reizēm vai nu viņu dēļ vai arī sūtījuma apstrādes gaitā rodas kādas kļūmes vai nepilnības un klients saņem sabojātu vai citu pasūtījumu.

2.1. Pircējs preci ar aizpildītu preces apmaiņas veidlapu (lejupielādē veidlapu šeitnogādā SIA "BG" birojā Bukultu ielā 9, vai ar pakomātu starpniecību.

2.2.  Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā izdevumus par Preces atpakaļ nogādāšanu interneta veikalam www.australiangold.lv uzņemas Pārdevējs, nosūtot Pircējam atgriešanas kodu pakomātā (Omniva, DPD)

2.3. Preču apmaiņas transporta izmaksas apmaksā Pārdevējs. Pārdevējs nepiedāvā atsūtīt vēl vienu preci, un to darīs tikai tad, ja jūs nosūtīsiet bojāto vai arī nepareizi atsūtīto preci atpakaļ, mēs to pārbaudīsim un tikai tad jūs saņemsiet vai nu jaunu preci vai arī atpakaļ savu naudu. Šī pārbaude notiks 14 dienu laikā no preces saņemšanas.

3.    Pēc klienta preču pieņemšanas un rēķina parakstīšanas, pretenzijas par pasūtījumu netiek pieņemtas.

Atlaižu kodi

1.  Atlaides kods ir unikāls burtu un / vai ciparu komplekts, ar kuru jūs varat iegādāties preces ar noteiktu atlaidi vietnē www.australiangold.lv. Atlaižu kodi ir unikāli un katrs no tiem var sniegt dažāda lieluma atlaidi, kas piemērojama visam sortimentam vai tā daļai, ar atšķirīgu derīguma termiņu un dažādiem lietošanas nosacījumiem. Dažos gadījumos atlaides kods var netikt piemērots, ja netiek sasniegta minimālā pasūtījuma summa.

2. Atlaides kodu, akcijas* ietvaros, var saņemt ikviens, kurš ir Australian Gold Latvija Facebook lapas sekotājs (https://lv-lv.facebook.com/AustralianGoldLatvija) vai Australian Gold Latvija instagram konta sekotājs (@australiangoldlatvija)

3. Atlaides koda izmantošana. Ja akcijas ietvaros esat saņēmis atlaides kodu, to var izmantot pasūtījuma apkopojuma logā (pēc preces/preču ielikšanas grozā).

Atlaides kodu iespējams ievadīt zem pirkuma groza apkopojuma, spiežot pogu " iesniegt". Pēc tam akcijas noteikumos piemērotā atlaide automātiski tiks aprēķināta un pirkuma groza summa tiks samazināta par attiecīgo summu.

* Akcijas Facebook un Instagram platformās tiek rīkotas neregulāri. Esiet informēts par visām atlaidēm un akcijām sekojot mums  Facebook un Instagram.

Facebook lapa

Instagram konts

PREČU APMAKSAS KĀRTĪBA

1.    Par precēm un piegādes pakalpojumiem jānorēķinās internetbankā vai ar karšu maksājumu saskaņā ar rēķinu.

2.  Maksājumu pieņemšana notiek platformā MakeCommerce/Omniva Checkout. Maksājumus apstrādā "Maksekeskus" AS.

 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.