Meklē preces Latvijas interneta veikalos

Australian Gold, Swedish Beauty, California Tan sauļošanās kosmētiku iespējams iegādāties labākajās solāriju studijās Latvijā un pasūtīt šajā lapā sadaļā katalogs.

Plašā sortimentā produktus atradīsiet tādos salonos kā Blue Box, Sun Lounge, Sunlight Studio, Pludmale u.c.

Pirkt šeit

 @australiangoldlatvija

Australian Gold solārija krēmi

Australian Gold® ir atpazīstamākais sauļošanās un solārija kosmētikas zīmols. Australian Gold® zīmols piedāvā produktus, kas atbilst visām klientu vajadzībām, dzīvesveidam, budžetam un individuālajām vēlmēm.
Tā ir neatņemama sastāvdaļa sauļošanās un solāriju nozares mantojumā. Australian Gold® turpina piedāvāt augsta līmeņa bronzējošas, eksotiskas sastāvdaļas no Austrālijas dabas un barojošas eļļas ar unikālām formulām, kas nodrošina, ka katram apmeklētājam ir iespēja iegūt pēc iespējas tumšākas krāsas iedegumu.

Australian Gold® klāstā ir arī plašākais saules aizsargrēmu ar SPF piedāvājums. To meklē kataloga sadaļā Australian Gold Saules sērija


Swedish Beauty solārija krēmi

Swedish Beauty® zīmols pirmsākumos, tika dibināts Zviedrijā, zemē, kur pamatvērtības ir vitamīni un vesela āda. Swedish Beauty® pievienojās Australian Gold® ģimenei 1998. gadā un kopš tā laika ir palicis uzticīgs savām saknēm ādas kopšanā, vitamīniem un veicinātāju tehnoloģijām, pateicoties kurām Swedish Beauty kļuvis par vienu no pasaulē atpazīstamākajiem un prestižākajiem solāriju krēmu jomā.

Swedish Beauty® produkti satur luksus ādas kopšanas kompleksus, mitrinātājus, advancētas bronzeru tehnoloģijas un veicinātājus, lai sniegtu Jums augstākās kvalitātes sauļošanās krēmu tirgū! Skaists iedegums...Skaista āda!®


California Tan solārija krēmi

California Tan dibināts 1987. gadā ASV un tam ir vairāk nekā 30 gadu pieredze inovatīvu ādas kopšanas līdzekļu izstrādē, kuri piemēroti lietošanai solārijā un ne tikai. Neatkarīgi no tā, kā jūs sasniedzat savu zeltaino iedegumu, California Tan piedāvā visnovatoriskāko un greznāko produktu tieši jums. Katrs losjons tiek izgatavots ar lepnumu, ka tā radīšanā netiek veikta testēšana ar dzīvniekiem.

Iedvesmojoties no zelta štata bezrūpīgā, saules piepildītā dzīvesveida, California Tan sauļošanās losjoni ļauj dzīvot labklājības pilno, eleganto un izsmalcināto dzīvi pie okeāna pludmalēm.


Australian Gold vienīgais oficiālais pārstāvis Latvijā.

SIA "BG"
Bukultu iela 9, Rīga
Tel. 28633888
[email protected]