Meklē preces Latvijas interneta veikalos

Noteikumu darbība

1.    Pasūtīšanas noteikumi šajā redakcijā ir spēkā no 14.12.2016. līdz nākamās „Preču pasūtīšanas un piegādes noteikumi” redakcijas publicēšanai SIA „BG” mājas lapā www.australiangold.lv.

2.    Šie noteikumi attiecas uz precēm, kuras tiek pasūtītas mājas lapā www.australiangold.lv

Reģistrēšanās un lietošanas noteikumi www.australiangold.lv

1.    www.australiangold.lv ir privātīpašums un visas intelektuālās tiesības uz to pieder vienīgi SIA "BG". www.australiangold.lv administrācija patur tiesības liegt pieeju www.australiangold.lv atsevišķām tā daļām vai funkcijām atsevišķiem lietotājiem vai IP adresēm uz neierobežotu laiku, kā arī dzēst vai bloķēt lietotāju kontus, nepaskaidrojot iemeslu.

2.    Lai veiktu pasūtījumu www.australiangold.lv, jāaizpilda pasūtījuma forma, norādot visu nepieciešamo informāciju rēķina sagatvošanai.

3.     Maksimālais 3 (trīs) darba dienu laikā, uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

4.    www.australiangold.lv administrācija ir tiesīga nosūtīt saviem reģistrētiem lietotājiem informāciju uz e-pasta adresi par jaunumiem un aktualitātēm.

5.    www.australiangold.lv ievietotās informācijas un attēlu kopēšana vai izplatīšana bez SIA „BG” administrācijas rakstiskas atļaujas un atbilstošām atsaucēm, ir stingri aizliegta.

6.    www.australiangold.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, tajā skaitā visām tajos veiktajām izmaiņām.

Preču pasūtīšana

1.    Pasūtījumu var noformēt mūsu mājas lapā www.australiangold.lv, aizpildot pasūtījuma formu.

2.    Pasūtījumi, kuri veikti sestdienā, svētdienā un svētku dienās, tiek saņemti pirmajā darba dienā un tie tiks izpildīti divu darba dienu laikā.

3.    Aizpildot pasūtījumu, būtiskas ir piezīmes par piegādes adresi, kontaktpersonu un kontakttālruni, kā arī e-pasta adrese.

4.    Pēc pasūtījuma saņemšanas, uz norādīto e-pasta adresi, tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

5.    Pasūtījums tiek piegādāts ar Omniva, Latvijas Pasts vai kurjera starpniecību 3 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža. Par apmaksas brīdi tiek uzskatīta diena, kad nauda ienākusi SIA “BG” bankas kontā.

Preču piegāde

1.    Pasūtījumi, kuru vērtība pārsniedz 50,00 EUR (ar PVN), Latvijas Republikas teritorijā tiek piegādāti bez maksas.

2.    Pasūtījuma, kura vērtība ir zem 50,00 EUR (ar PVN), piegādes maksa tiek noteikta 4,00 EUR (bez PVN). Pirkuma piegādes maksa tiek pievienota priekšapmaksas rēķinam vai pavadzīmei.

3.    Pasūtījums tiek piegādāts ar Omniva, Latvijas Pasts vai kurjera starpniecību 3 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža. Par apmaksas brīdi tiek uzskatīta diena, kad nauda ienākusi SIA “BG” bankas kontā.

4.    Gadījumā, ja klients preces piegādes brīdī no pasūtījuma atsakās, klienta pienākums ir segt piegādes izmaksas.

5.    Pasūtījumu iespējams saņemt arī personīgi SIA „BG” birojā Rīgā, Bukultu ielā 9 un Blue Box solāriju studijās.

6.    Pēc klienta preču pieņemšanas un rēķina parakstīšanas, pretenzijas par pasūtījumu netiek pieņemtas.

PREČU APMAKSAS KĀRTĪBA

1.    Par precēm un piegādes pakalpojumiem jānorēķinās saskaņā ar rēķinu.

 

0

 .